Hafta İçi ve Cumartesi 09:00 - 17:00

Çiçekler

Afrika Papatyası Tohumu

Afrika Papatyası TohumuAfrika Papatyası Tohumu Çiçeğinin ÖzellikleriÇiçeklerinin görüntüsü nedeniyle Güneş Şapkası olarak da bilinen bu bitki yaz boyu çiçek açar. Drenajı iyi kumlu, toprakta ve ta..

13,56TL
Vergiler Hariç: 12,55TL

  0 Yorum

Akşam Sefası Tohumu

Akşam Sefası TohumuAkşam Sefası Çiçeği ÇeşitleriGenellikle tek yıllık olarak yetiştirilen dağınık büyüyen yumru köklü bir bitkidir. Karşılıklı yapraklar oval uçları sivri ve yaprak tabanı yürek şekl..

13,56TL
Vergiler Hariç: 12,55TL

  0 Yorum

America Dianthus Çiçeği Tohumu 100 Adet

America Dianthus Çiçeği Tohumu 100 Adet Bitki adı:  America Dianthus Çiçeği (Hüsnüyusuf)Latince adı: Dianthus barbatusÇimlenme süresi: 10-15 günÇimlenme sıcaklığı için: 15- 20 Derece.Uygulamala..

58,68TL
Vergiler Hariç: 54,34TL

  0 Yorum

Arı Otu Tohumu Fazelya 1kg

Arı Otu Tohumu Fazelya 1kgArı Otu Faselya (Fazelya) Yetiştiriciliği:Arılar için çok değerli besin kaynağı olduğu için dünyanın en iyi 20 bal bitkisi arasında olan arıotu, İngiltere, Almanya başta ..

66,24TL
Vergiler Hariç: 61,33TL

  0 Yorum

Arzuman Ayçiçek Süs Bitki Tohum

Arzuman Ayçiçek Süs Bitki TohumArzuman Ayçiçek Süs Bitki TohumLatince ismi:HelianthusdebilisMinyatür ayçiçeği, günebakan olarak da anılan süs ayçiçeği tek yıllık bir bitkidir. Dikine büyüyen boylu,..

9,54TL
Vergiler Hariç: 8,83TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Adaçayı Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Adaçayı Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Adaçayı Çiçek Tohum  Adaçayı sıcağı seven çok yıllık, tıbbi ve aromatik bir bitkidir. Aşırı soğuklara dayanımı düşüktür. Bahçede süs bit..

7,69TL
Vergiler Hariç: 7,12TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Afrika Papatya Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Afrika Papatya Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Afrika Papatya Çiçek TohumÇiçeklerinin görüntüsü nedeniyle "Güneş Şapkası” olarak da bilinen bu bitki yaz boyu çiçek açar. Drenajı iyi..

12,00TL
Vergiler Hariç: 11,11TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Akşam Sefası Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Akşam Sefası Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Akşam Sefası Çiçek TohumLatince ismi:Mirabilis jalapaMis kokulu ve karışık renkli bir çiçektir. Tek yıllık olup güneşin etkisi azaldıktan..

13,21TL
Vergiler Hariç: 12,23TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Aslan Ağzı Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Aslan Ağzı Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Aslan Ağzı Çiçek TohumLatince ismi:Antirrhinum majusÇok yıllık kolay yetiştirilebilen otsu bitki grubundandır. Çiçekleri karışık renklidir...

8,16TL
Vergiler Hariç: 7,56TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Aster Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Aster Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Aster Çiçek TohumLatince ismi:Aster L.Yıldızpatı ,papatyagiller familyasından alçak boylu bordürler ve çayır içlerinde, çalı önlerinde gruplar d..

17,82TL
Vergiler Hariç: 16,50TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Ateş Çiçeği Tohum

Arzuman Süs Bitki Ateş Çiçeği TohumArzuman Süs Bitki Ateş Çiçeği TohumLatince ismi:Salvia splendensAteşçiçeği, dikine gelişen tek yıllık otsu bir bitkidir. Yaz başlarında sonbahara kadar sürekli aç..

11,75TL
Vergiler Hariç: 10,88TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Ay Yıldız Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Ay Yıldız Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Ay Yıldız Çiçek TohumLatince ismi: GaillardiaGayardia olarak da anılan bu çiçek kuraklığa toleranslı tek yıllık bir çiçektir. Çiçekleri büy..

13,21TL
Vergiler Hariç: 12,23TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Beybeğendi Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Beybeğendi Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Beybeğendi Çiçek TohumLatince ismi: ZinniaKirli hanım çiçeği olarak da anılan, karışık renkli ve gösterişli bir çiçektir. Kolay yetiştiril..

10,93TL
Vergiler Hariç: 10,12TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Beybenibeğendi Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Beybenibeğendi Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Beybenibeğendi Çiçek TohumLatince ismi: ZinniaKirli hanım çiçeği olarak da anılan, karışık renkli ve gösterişli bir çiçektir. Kolay ye..

8,16TL
Vergiler Hariç: 7,56TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Çin Karanfil Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Çin Karanfil Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Çin Karanfil Çiçek TohumLatince ismi: Dianthus chinensisKaranfilgillerden olan Çin Karanfili hoş kokusu ve görünüşü ile çiçek sevenlerin ..

11,75TL
Vergiler Hariç: 10,88TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Dahlia Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Dahlia Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Dahlia Çiçek TohumLatince ismi:DahliaDahlia çiçeği, yaz ve sonbahar mevsiminde çiçek açan, gövdesi çalı, kökleri yumru şeklinde bir bitkidir. Y..

16,45TL
Vergiler Hariç: 15,23TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Dilber Kirpiği Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Dilber Kirpiği Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Dilber Kirpiği Çiçek TohumLatince ismi: Aster L.Yıldızpatı,papatya giller familyasın' dan alçak boylu bordürler ve çayır içlerinde, çal..

8,16TL
Vergiler Hariç: 7,56TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Ezan Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Ezan Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Ezan Çiçek TohumLatince ismi:Oenotheraİsmini çiçeklerinin akşam ezanına doğru açmasından alır. Gece mumu çiçeği olarak da bilinmektedir. Güneşi ç..

16,45TL
Vergiler Hariç: 15,23TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Gece Güzeli Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Gece Güzeli Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Gece Güzeli Çiçek TohumLatince ismi: Datura L.Tatula, şeytan elması ve boru olarak da bilinen Gece güzeli çok yıllık güzel bir bahçe çiçe..

10,93TL
Vergiler Hariç: 10,12TL

  0 Yorum

Arzuman Süs Bitki Hanım Düğmesi Çiçek Tohum

Arzuman Süs Bitki Hanım Düğmesi Çiçek TohumArzuman Süs Bitki Hanım Düğmesi Çiçek TohumLatince ismi:Gomphrena globosaÇiçeklerin şekli düğmeye benzediğinden bu isimle anılır. Bazı yerlerde Medine Çiç..

8,16TL
Vergiler Hariç: 7,56TL

  0 Yorum

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 144 (8 Sayfa)